26.01.2013 - 01.02.2013

מזל טלה

החיים המשפחתיים שלכם יהיו שקטים ורגועים, לא משעממים אך גם ללא תשוקה. בזמן הזה, מתאים לכם כי אתם עסוקים מדי בגלל העבודה. אם אתם לבד, מומלץ לצאת לטיול כי יש סיכוי שתפגשו מישהו מתאים. בעניינים כספיים, אתם יכולים לקחת סיכונים כי יש לכם סמלי מזלות חיובים. במקום עבודה אתם יכולים להלחם בשביל הדעות שלכם כי בסוף תצליחו לשכנע.

מזל שור

צפוי לכם הורוסקופ שבועי חיובי מאד. תפעלו לפי לבכם ותעמדו על דעתכם. היום מוטב לסרב לאחרים שמנסים להטיל עליכם מתלות נוספות. תחשבו על אפשרות של שיתוף פעולה עם מישהו שיכול לתרום לביצועים שלכם במקום עבודה. לא להתעלם מהיעדים אלא לנסות לעמוד בהם, אפילו אם תצטרכו לעבוד שעות נוספות.

מזל תאומים

יתכן שאתם תניו לחוצים בגלל עניינים כספיים, על תיקחו סיכונים. לפי הורוסקופ שבועי לא מומלץ להשקיע באפיקי בעלי סיכון. לא לחשוב כרגע על העתיד הרחוק. אתם מרגישים צורך לשנות משהו, להתקדם בקריירה ובחיים הפרטיים. בחיי הזוגיות תצטרכו להתמודד עם הקנאה של בן/זוג. תשמרו על עצמכם. יש לכם הרגשה שאתם לא מצליחים להבין בכלל את ילדכם, סבלנות, הכול יסתדר לבד בהקדם.

מזל סרטן

לא מומלץ להלוות כסף לחברים בלי לחשוב פעמיים קודם כול.לפי סמלי אסטרולוגיה תקופתיים יש סיכון להפסיד גם את הכסף, וגם את החברים. שום דבר רציני לא מפריע לכם בדרך. אתם מסוגלים לסיים בהצלחה כול פרויקט שהתחלתם אך מומלץ לא לקחת סיכונים מיותרים. עדיין אתם מפחדים מכישלון, לא לדאוג, אתם עושים עבודה טובה, קחו יוזמה ותחליטו לאיזה כיוון אתם הולכים.

מזל אריה

לפי הורוסקופ שבועי , צפוייה לכם הרגשה שהכול יפה מדי דכי להיות אמיתי. בחיים הפרטיים אתם תקבעו לעצמכם כמטרה לשפר את היחסים עם בן/בת זוג. ואתם תצליחו רק דרך תקשורת יותר טובה. יהיה לכם הרגשה של אופוריה, אתם תראו הכול בורוד ותהיו משוכנעים שתוכלו לפתור כול בעיה. יהיה לכם מזל בכול מה שתעשו, הרגשה טובה של הצלחה תלווה אתכם כול הזמן.

מזל בתולה

השבוע צפויה תקופה מצוינת לשיחות נפש, יהיה לכם הזדמנות לדבר על הבעיות עם מישהו קרוב שהתפנה עבורכם. פרויקטים שאתם מעורבים בהם מתקדמים לפי הציפיות, תמשיכו להתאמץ. במקום העבודה עדיף להקשיב לאחרים מאשר לדבר, במיוחד על הבעיות האישיות ועל המנהלים. לפי סמלי אסטרולוגיה שבועית לא מומלץ לקחת החלטות חשובות או לעשות שינוים עקרוניים בחייכם.

מזל מאזניים

חשבונות, תשלומים שונים, פרויקטים חדשים נופלים על הכתפיים שלכם בו זמני. יתכן שאתם תמצאו דרך להגדיל את ההכנסות אך תיזהרו מעסקים לא כשרים.  תבדקו טוב כול הצעה כי לפי תחזית אסטרולוגית אין לכם מזל בעסקים ספקולטיביים. תחשבו חיובית כול הזמן ותנסו לשפר את האווירה סביבתכם, אפילו שזה נראה מסובך מדי כרגע.

מזל עקרב

אתם מוותרים לאנשים שלא מגיע להם, אשר מנצלים אתכם לטובתם. אתם תהיו עצובים ללא סיבה מוצדקת, לכן אולי כדאי לבקר את הרופא משפחה ולאכול מוצרים עשירי מגנזיום כמו פירות וירקות, שוקולד מריר, אגוזים. תתייעצו אם הרופא. לפי הורוסקופ שבועי, צפוי שבוע מושלם כדי לחזק את הקשרים עם אנשים שנמצאים בסביבתכם. סמלי אסטרולוגיה יומית מראים שקיים סיכוי גדול להתקדם משמעותי במקום עבודה.

מזל קשת

כיף לכם להיות בבית ולבלות עם בני משפחה, בגלל האווירה הטובה ושלווה. בחיים הרומנטיים, יתכן שאתם תבחרו קשר מבוסס על חברות מאשר אהבה. במקום עבודה על תאמינו לכול הבטחת קידום, תהיו אופטימיים אך מציאותיים, היום אין עליות משכורת בקלות, יש משבר. תמשיכו להתאמץ ולעמוד ביעדים, להיזהר מהקנאים, בסופו של דבר יגיע גם הקידום.

מזל גדי

במקום העבודה מומלץ לא לפחד להגיד את הדעות שלכם בקשר לשיפור תהליכי עבודה. בתחום הכספים אתם חיים בחלומות ובלי לדאוג למחר אתם יכולים לפספס הזדמנויות ממש כדאיות. יש לכם כשרון ענק ובעזרת מישהו קרוב תוכלו לפתור בעיות כספיות שונות בזמן קצר. אם יש לכם ילדים, תשתפו איתם פעולה, זה יחזק את הקשר ביניכם.

מזל דלי

השבוע כדאי לכם מאד להקשיב לעצות של המשפחה, דבר שבדרך כלל אתם לא עושים וחבל. העצות יכולות להיות מאד שימושיות במיוחד בתחום הכספים.  סמלי מזלות אינם חיוביות במיוחד, יתכן שיהיה לכם ישבוע קשה ומלא לחצים ומריבות. זהירות על מה שאתם אומרים, שלא יהיו לכם פליטות פה מסוכנות.

מזל דגים

השבוע צפוי לכם הורוסקופ שבועי מעולה. אתם מצליחים לעמוד בלוח זמנים עמוס וגם לעשות משהו נוסף, אולי לתרום קצת כסף וספרים מילדותכם שמצאתם בבית של הורים לעמותה שמטפלת בילדים נזקקים. זה עושה אתכם מאושרים ומביא לכם סיפוק שמזמן לא הרגשתם. רוב הזמן תהיו שמחים ושום דבר לא מעקב אתכם בדרך. רק תעבדו קצת על הביטחון עצמי, עדיין אין לכם מספיק.

Comments are closed.