הורוסקופ שבועי 5.10.13 – 11.10.13

מזל טלה
יתכן שתקבלו בקרוב חדשות טובות ממשהו שפעם עזרתם לו משמעותית. הוא יודה לכם באופן מפתיע ויחזיר את העזרה. לפי סמלי הורוסקופ שבועי יתכן שגם חברים אחרים יצטרכו את עזרתכם. אולי יבקשו מכם כסף או עזרה בחיפוש מקום עבודה. תעשו מה שאתם יכולים אך תחשבו גם על עצמכם. תנסו לבלות יותר זמן עם בן/בת זוג או בני משפחה, אולי כדאי להתחיל לתכנן חופשת חורף. לא להתפשר בקריירה שלכם, יש סיכון לפספס הזדמנויות מצוינות.
מזל שור
יתכן שיש אנשים שלא אוהבים אתכם כי אתם סוג של אנשים שלא יודעים לעודד את החברים וגם לא יודעים לשקר.בחיים הפרטיים, יהיה לכם קשה לשקף את הרגשות. אך האנשים קרובים אליכם מבינים אתכם ומעריכים את המעשים מאשר את הדיבורים. היחסים בעבודה משתפרים, לפי הורוסקופ שבועי צפויות חילופי דעות אך לא רציניים.
מזל תאומים
לפי הורוסקופ שבועי , צפוייה לכם תחושה שהכול יפה מדי כדי להיות אמיתי. בחיים הפרטיים אתם תקבעו לעצמכם כמטרה לשפר את היחסים עם בן/בת זוג. ואתם תצליחו רק דרך תקשורת יותר טובה. יהיה לכם הרגשה של אופוריה, אתם תראו הכול בורוד ותהיו משוכנעים שתוכלו לפתור כול בעיה. יהיה לכם מזל בכול מה שתעשו, הרגשה טובה של הצלחה תלווה אתכם כול הזמן.
מזל סרטן
השבוע אתם תהיו מלאי מרץ ויוזמות. תנסו לשלוט ברגשות, במיוחד כאשר אתם עושים עסקים, כדי לא לקחת החלטות שגויות. במקום העבודה יש סיכוי לקבל בהקדם תגמול או קדום עקב כול המאמצים שעשיתם במהלך השנה סמלי אסטרולוגיה מראים שבקרוב אתם תוכלו לבסס יותר את המעמד שלכם אם תהיו ממושמעים ותכבדו את ההחלטות של המנהלים, אפילו שאתם לא מסכימים איתם ב-100%.
מזל אריה
לפי סמלי הורוסקופ שבועי יתכן שאתם תהיו סבלניים ומוכנים להבין את כול אחד, מתרגשים מכול דבר, מה שלא כול כך אופייני אצלכם. זהירות בחיי אהבה. תנסו להימנע מיציאות ספונטאניות שיכולות להפריע, כדי לא לגרום למשבר ביחסים עם בן/בת זוג. תחשבו שמחר יהיה יותר טוב, תחזרו למצב הנפשי הרגיל אצלכם. כדאי לנוח קצת יותר, עייפות גורמת למצבי רוח מעורבים.
מזל בתולה
אתם לא מצליחים להחליט לגבי סדר עדיפויות, לגבי ההתחייבויות האישיות ופרופסיונאליים. תנסו להתארגן מחדש ולהשתמש בשיטות יותר יעילות. מצפה לכם הורוסקופ שבועי לא טוב בתחום הכספים, יש סיכון להוצאות לא צפויות שיכולות לקלקל לכם את המאזן החודשי. תהיו זהירים ותנסו לדחות טיולים בקניונים. יש סיכוי שתלכו לקורס או הדרכה וללמוד דברים חדשים ומאד שימושים.
מזל מאזניים
מומלץ לשמור על הקשרים שיכולים לעזור לכם בטווח ארוך. המסירות לעבודה והאמינות שלכם יכולים לשכנע את המנהלים לתמוך בפרויקט שעד עכשיו רק אתם האמנתם בו. לפי סמלי הורוסקופ שבועי, לא צפויות הפתעות לא נעימות בחיים הרומנטיים אך תיזהרו לא לפול לשגרה. מצב הבריאות תקין. מצב הכספי יכול להשתפר אם תוכלו להתאפק מלבזבז כסף על כול מיני דברים לא חשובים באמת.
מזל עקרב
נראה לכם שמישהו שאתם מכירים טוב מאד מזלזל בעבודה שלכם או מתרחק מכם, ללא שום הסבר. אל תנסו לשנות אותו, תנו לו לפעול לפי רצונו, זה משהו זמני בלבד. הגישה שלו לא קשורה לכם במיוחד אלא זה בגלל תקופה לא קלה שהוא עובר. תנסו להתרכז על הבעיות האישיות שלכם. יתכן שבמקום העבודה תצטרכו לעבוד שעות נוספות, קחו יותר אחראיות ואל תסתכלו לשעון. המנהלים יעריכו את זה. לפי סמלי אסטרולוגיה, יתכן שמישהו מחו"ל ינסה לצור קשר אתכם.
מזל קשת
לפי סמלי הורוסקופ שבועי, בבית צפוים לחצים. יתכן שתוכלו להרגיע רק אם תהיו יותר סבלנים ומעורבים בעניינים. צפויות בעיות בחיים הסנטימנטאליים, אך הן יגרמו לכם להעריך יותר את הבן/בת זוג. תנסו להיות רציונאליים ולעבור בסבלנות על כול משבר, בלי חילופי דעות מיותרים. בריאות תקינה למרות השינויים במזג אוויר , אתם חזקים ומחוסנים מול כול וירוס או גורם חיצוני אחר.
מזל גדי
השבוע יהיה לכם חשק לבלות, לצאת עם חברים, לבזבז זמן וכסף על כלום. לא לשכות על המתלות במקום העבודה ושישנם דברים אחרים לעשות בבית. הקשר עם בן/בת זוג מתפתח לפי הציפיות. תנסו לא לפול לשגרה, למצוא דברים קטנים משמחים. אפשר להתחיל לתכנן חופשת קיץ רומנטי, במקום שעוד לא ביקרתם.
מזל דלי
אתם עושים מה שביכולתכם כדי שיהיה בבית שקט ושלווה. אך יש לכם תחושה שהבן/בת זוג לא משתף פעולה ולא מתאמץ מספיק. זה יגרום לכם להתעצבן ולהתפרץ, תיזהרו מתגובות מוגזמות. לפי הורוסקופ שבועי יהיה לכם תקופה מלאת שינויים, לא לדאוג. אתם מסתגלים מהר לכול מצב ותמשיכו ללכת קדימה עם ביטחון עצמי. יש סיכוי להתאהב, לא משנה איזה אכזבות עברתם בדרך או בני כמה אתם.
מזל דגים
יש לכם נטייה להסתכל מלמעלה לחברים במקום עבודה, זה לא עושה לכם טוב ולא מקרב אתכם לקידום. תנסו להיות יותר צנועים, אחר תצטרכו להתמודד עם אווירה של עוינות.אם אתם עצבניים, תאזינו מוזיקה אהובה עליכם. לפי תחזית אסטרולוגית יומית, יתכן שתרגישו חולשה וצורך לנוח יותר זמן ולהאט את הקצב. אם אתם לבד, יש סיכוי למצאו בן/בת זוג מתאים.